Банкетні набори

Банкетні набори

Замовити банкетні набори - Виїзний бенкет: організація та її ціна

 Бенкет є традиційним форматом організації святкового обіду на різних заходах. Це обов'язкова частина багатьох урочистостей та чудовий спосіб порадувати гостей. Організація бенкету – складна та відповідальна робота, яка має свої нюанси. Саме тому це завдання варто довірити професіоналам, які точно знають, як уникнути будь-яких труднощів та неприємних випадковостей. Компанія Канапулька має достатньо досвіду, щоб організувати свято на найвищому рівні. Ми зможемо провести грандіозне свято на тисячу людей або невеликий виїзний захід на 20 осіб. Швидка доставка їжі, банкетних наборів дозволить вам провести захід будь-де!

Де можна влаштувати урочистість?

Готові бенкетні набори з доставкою користуються особливою популярністю, тому що дозволяють провести урочистість на будь-якому майданчику. Захід може відбуватися в офісі, в заміському котеджі, на борту корабля або на пляжі - фахівці нашої компанії виконають будь-яку примху. Ми пропонуємо бенкетні набори недорого з доставкою по Києву та регіону, хоча також маємо досвід роботи в інших областях країни.

Корпоративи, розважальні заходи, приватні урочистості (День народження, весілля, випускний), тренінги, ділові зустрічі, переговори – бенкетні набори по Києву недорого будуть актуальними на будь-якому з цих івентів.

Як замовити бенкет та що включає ця послуга?

У компанії Канапулька ви зможете не тільки недорого замовити бенкетні набори, але й домовитися про організацію повноцінного заходу. Наші клієнти отримують комплекс послуг, до якого входять:

  • Допомога у виборі локації та прикрашанні приміщення кульками, текстилем;
  • оренда та транспортування різного інвентарю – столи, стільці, посуд, обладнання;
  • Сервірування столу та підготовка приміщення до проведення свята;
  • Консультація та допомога у складанні меню, відповідно до ваших потреб та бажань
  • Професійне обслуговування гостей барменами, офіціантами.

Доручивши організацію заходу та святкового бенкету нашій компанії, ви зможете позбавити себе від непотрібного клопоту та переживань. Ваше завдання – озвучити свої бажання, а потім – насолоджуватися результатами та веселитися!

Якщо ви бажаєте замовити бенкет, бажаєте отримати консультацію та уточнити незрозумілі нюанси, зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті. Щоб розрахувати підсумкову вартість, нам знадобиться така інформація – кількість гостей, час та місце проведення урочистостей, приблизне меню. Ми постараємося підібрати оптимальну пропозицію, виходячи з ваших фінансових можливостей та потреб. А після – влаштуємо свято, яке ви та ваші гості запам'ятають на все життя!


bn0012
Готовий бенкетний набір для чоловіків
Готовий бенкетний набір для чоловіків
5080 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)