Гриль набори

Гриль набори

Замовити гриль набори на ваше свято

Організація барбекю на природі є досить складною справою. Цей захід вимагає великих витрат часу, а якщо ви хочете, щоб усі гості залишилися задоволені, доведеться попрацювати.

Для організації святкового барбекю доведеться подбати про спеціальні меблі для пікніка, посуд, продумати меню барбекю, купити або зібрати мангал для барбекю, запастися вугіллям та дровами, а під час самого заходу готувати та стежити за вогнем. Навряд чи комусь захочеться обслуговувати гостей, а не веселитися разом з усіма.

Ще складніше, якщо потрібно організувати виїзне барбекю на велику кількість гостей. Але цього можна уникнути, звернувшись до професіоналів. Компанія "Канапулька" надає послуги з організації барбекю на природі. У послуги входить організація зони барбекю. Тепер Вам не доведеться тулитися на незручних стільцях та лавках, сидіти на покривалах, їсти та пити із пластикового посуду. Наші фахівці організують мангал, меню та доставку всього необхідного до місця проведення заходу. Ви зможете відпочити в затишній, домашній обстановці, скуштувати різноманітні закуски за святковим  столом, барбекю та напої. При цьому страви готуватимуться прямо на ваших очах.

Чому варто довірити організацію саме нам?

Організація барбекю у Київській області – послуга, яку ми надаємо понад 10 років. Досвідчені кухарі віртуозно готують на багатті рибні та м'ясні страви, соковиті ковбаски та ароматні овочі-гриль.

 Організація меню на барбекю-вечірку компанією "Канапулька" – це:

  • Страви від шеф-кухаря, з великим досвідом, смачні та ароматні. У приготуванні використовуються тільки найсвіжіші продукти: риба, м'ясо та овочі. Ви зможете побачити весь процес приготування, і переконатися в якості!
  • Ми не тільки виїжджаємо на територію замовника, але й пропонуємо власні майданчики у Києві та області.
  • У нас лише висококласні фахівці: кухарі та офіціанти, які регулярно проходять навчання та підвищення професійної кваліфікації. Їм можна довірити організацію банкету та отримати на 100% якісний результат.
  • Менеджери нашої компанії ретельно стежать за проведенням кожного етапу організації барбекю. Контролюють сервірування столів, якість страв та сервіс.
  • Вартість наших послуг з меню, барбекю кейтерингом, гриль та доставкою значно нижча, ніж у компаній-конкурентів. Ми прагнемо не заробити якнайбільше, а зробити якісний сервіс доступним для кожного клієнта.

Якщо вам потрібна виїзна організація барбекю, замовити гриль, меню, мангал з доставкою можна у нас. Компанія "Канапулька" - це уважне ставлення до побажань клієнта та можливість внести зміни в будь-який момент,  при зміні кількості гостей та обсягу страв.


bbq001
Барбекю набір №1
Барбекю набір №1
3812 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)